BMW Serija 5 2025

Rabljeni, godište 2025. · 5 aktivnih oglasa

BMW Serija 5 2025. godište na wagen.hr: trenutno 5 aktivnih oglasa. Medijan cijene je €67.900,-, raspon od €59.999,- do €126.000,-, a medijan kilometraže 22.000 km.

Cijene rabljenih u Hrvatskoj

iz 5 stvarnih oglasa, ne procjena · osvježava se dnevno

Tipična cijena

€67.900,-

pola oglasa je jeftinije, pola skuplje · 5 aktivnih oglasa

od €59.999,-do €126.000,-
Tipična kilometraža22.450 km
Automatik80 %
Dizel60 %
4x440 %

BMW Serija 5 po godištima

BMW Serija 5 2025 na prodaju

Svi BMW Serija 5 2025 oglasi

Česta pitanja: BMW Serija 5 2025. godište

Koliko košta BMW Serija 5 2025. godište na tržištu rabljenih vozila?

Medijan cijene u aktivnim oglasima na wagen.hr je €67.900,-. Najpovoljniji oglas je €59.999,-, a najskuplji €126.000,-.

Koliko kilometara obično ima BMW Serija 5 2025. godište u ponudi?

Medijan kilometraže u aktivnim oglasima je 22.000 km.

Koliko ponuđenih vozila BMW Serija 5 2025. godište ima automatski mjenjač ili dizelski motor?

Od aktivnih oglasa 80 % ima automatski mjenjač, 60 % dizelski motor, 40 % pogon na sva četiri kotača.

Izračunato iz javnih oglasa i prodaja na wagen.hr, osvježava se dnevno.