Mazda 6e

Rabljeni, cijene i ponuda u Hrvatskoj · 5 aktivnih oglasa

Mazda 6e je potpuno električni model srednje klase, nasljednik imena koje je godinama nosila klasična limuzina i karavan s benzinskim i dizelskim motorima. Riječ je o niskoj limuzini s velikim stražnjim poklopcem, usmjerenoj na vozače koji traže prostrano obiteljsko vozilo za dnevne i duže relacije, uz tihu vožnju i bogatu serijsku opremu.

Na europsko tržište stiže sredinom drugog desetljeća ovog stoljeća, pa se na domaćem tržištu rabljenih zasad pojavljuju gotovo isključivo vrlo mladi primjerci, često s minimalnom kilometražom ili statusom predregistriranog vozila. Pogon je električni, sa stražnjim kotačima i jednostupanjskim reduktorom, zbog čega se u oglasima redovito navodi kao automatski mjenjač. Nudi se u dvije izvedbe baterije različitog kapaciteta i dosega, pri čemu veća baterija donosi dulji domet, a manja brže punjenje istosmjernom strujom. Pogon na sva četiri kotača nije dio ponude.

Na što paziti

Kod električnih automobila ključno je stanje baterije, pa vrijedi zatražiti izvještaj o preostalom kapacitetu (SOH) i provjeriti prenosi li se tvorničko jamstvo na bateriju i pogonski sklop na novog vlasnika. Treba provjeriti i s kojim kabelima i opremom za punjenje vozilo dolazi te je li podržano brzo punjenje u željenom rasponu snage. Budući da su posrijedi vrlo novi automobili, korisno je potvrditi jesu li odrađene sve servisne radnje i softverske nadogradnje kod ovlaštenog servisa. Zbog veće mase i trenutnog okretnog momenta vrijedi pregledati i istrošenost guma i kočnica.

Mazda 6e na wagen.hr: trenutno 5 aktivnih oglasa. Medijan cijene je €42.190,-, raspon od €41.450,- do €42.540,-.

Cijene rabljenih u Hrvatskoj

iz 5 stvarnih oglasa, ne procjena · osvježava se dnevno

Tipična cijena

€42.190,-

pola oglasa je jeftinije, pola skuplje · 5 aktivnih oglasa

od €41.450,-do €42.540,-
Tipična kilometraža—
Automatik100 %
Dizel0 %
4x40 %

Po godištima

Mazda 6e na prodaju

Svi oglasi
Trenutno nema oglasa. Spremi pretragu i javimo ti čim se pojavi: postavi alarm.

Česta pitanja: Mazda 6e

Koliko košta Mazda 6e na tržištu rabljenih vozila?

Medijan cijene u aktivnim oglasima na wagen.hr je €42.190,-. Najpovoljniji oglas je €41.450,-, a najskuplji €42.540,-.

Koliko ponuđenih vozila Mazda 6e ima automatski mjenjač ili dizelski motor?

Od aktivnih oglasa 100 % ima automatski mjenjač, 0 % dizelski motor.

Izračunato iz javnih oglasa i prodaja na wagen.hr, osvježava se dnevno.

Gdje ima najviše: Mazda 6e po gradovima

Srodni modeli

Isti proizvođač i ista karoserija, s brojem aktivnih oglasa.