Mercedes-Benz E-klasa 2025

Rabljeni, godište 2025. · 17 aktivnih oglasa

Mercedes-Benz E-klasa 2025. godište na wagen.hr: trenutno 17 aktivnih oglasa. Medijan cijene je €58.600,-, raspon od €49.900,- do €77.900,-, a medijan kilometraže 21.000 km.

Cijene rabljenih u Hrvatskoj

iz 17 stvarnih oglasa, ne procjena · osvježava se dnevno

Tipična cijena

€58.600,-

pola oglasa je jeftinije, pola skuplje · 17 aktivnih oglasa

od €49.900,-do €77.900,-
Tipična kilometraža20.619 km
Automatik100 %
Dizel71 %
4x46 %

Mercedes-Benz E-klasa po godištima

Mercedes-Benz E-klasa 2025 na prodaju

Svi Mercedes-Benz E-klasa 2025 oglasi
Trenutno nema oglasa. Spremi pretragu i javimo ti čim se pojavi: postavi alarm.

Česta pitanja: Mercedes-Benz E-klasa 2025. godište

Koliko košta Mercedes-Benz E-klasa 2025. godište na tržištu rabljenih vozila?

Medijan cijene u aktivnim oglasima na wagen.hr je €58.600,-. Najpovoljniji oglas je €49.900,-, a najskuplji €77.900,-.

Koliko kilometara obično ima Mercedes-Benz E-klasa 2025. godište u ponudi?

Medijan kilometraže u aktivnim oglasima je 21.000 km.

Koliko ponuđenih vozila Mercedes-Benz E-klasa 2025. godište ima automatski mjenjač ili dizelski motor?

Od aktivnih oglasa 100 % ima automatski mjenjač, 71 % dizelski motor, 6 % pogon na sva četiri kotača.

Izračunato iz javnih oglasa i prodaja na wagen.hr, osvježava se dnevno.